Amikor Paris FC és Paris Saint Germain találkozik, a statisztikák csak a fél történetet mesélik el — de mégis számítanak. Prognózis modellünk elemezte a formát, a head-to-head mérleget és az aktuális Ligue 1 tabellát (11. vs 1.) erre a -i derbyre a(z) Stade Jean Bouin-ban. Paris FC legutóbb 2 - 1-ra végzett a(z) Stade Rennes ellen és mérkőzésenkénti átlagban 1.35 gólt szerzett. Paris Saint Germain a(z) R.C. Lens elleni 0 - 2-os eredménnyel érkezik és az elmúlt 6 hónapban 49 gólt szerzett. A valószínűség vendéggyőzelemre 51% — Paris Saint Germain jó széllel érkezik és megvan az eszköze a rivális legyőzéséhez mutat.
Paris FC vs Paris Saint Germain: A legértékesebb fogadások & legjobb elérhető odds-ok
Gólszám kevesebb/mint 2,5mint 2.5 gólszám62%1.36·Betlabel
Háromesélyes fogadásParis Saint Germain51%1.38·Sportuna
★ Legjobb tipLegjobb tipParis FC +1.5 gólszám71%1.91·Winmega
Mérkőzést megelőző statisztikák és elemzések.
Mindkét csapat szerez gólt - Igen/NemIgen 62% · Nem 38%Handicap -1.5Paris FC -1.5 gólszám 12% · Paris Saint Germain +1.5 gólszám 88%Handicap 2,5Paris FC +2.5 gólszám 87% · Paris Saint Germain -2.5 gólszám 13%Gólszám kevesebb/mint 2,5mint 2.5 gólszám 62% · kevesebb 2.5 gólszám 38%Háromesélyes fogadásParis FC 27% · X 22% · Paris Saint Germain 51%Pontos eredmény1-110%1-210%0-18%
Melyik csapat nyeri a meccset és ?

X

Paris FC vs Paris Saint Germain: Hol találod a legjobb odds-okat a(z) 34. fordulóban?
ValószínűségParis FC27%Döntetlen22%Paris Saint Germain51%
6.005.501.38Utoljára frissítve:
7.504.751.36Utoljára frissítve:
7.605.701.38Utoljára frissítve:
6.005.501.38Utoljára frissítve:
7.504.751.36Utoljára frissítve:
7.605.701.38Utoljára frissítve:Head-to-head összehasonlítás: Paris FC vs Paris Saint Germain
Paris FC forma
Last 5 games
LWLWW
Legutóbbi fellépésén Paris FC megküzdött Stade Rennes csapatával és vereséget szenvedett (2 - 1). A következő feladat -én a(z) Stade Jean Bouin-ban vár rájuk a(z) Ligue 1-ban.
Az elmúlt 6 hónap 20 tétmérkőzést hozott Paris FC számára — 6 győzelemmel és 6 vereséggel. 10 hazai mérkőzéseikből 4 győzelmet arattak és 3 vereséget szenvedtek. Heim und Auswärts kombinálva 27 gólt szereztek és 28 gólt kaptak.
Paris FC legutóbbi 20 mérkőzése érdekes képet fest. 27 gólt szereztek (1.35 mérkőzésenkénti átlag) és 28 gólt kaptak (1.4 mérkőzésenkénti átlag). Hazai pályán 4 győzelmet arattak, 3 döntetlent játszottak és 3 vereséget szenvedtek 10 hazai mérkőzésükön — ez fontos kontextust nyújt ehhez a párharchoz.
Paris Saint Germain forma
Last 5 games
WWDWW
Paris Saint Germain legutóbbi tétmérkőzése 0 - 2-ra végzett a(z) R.C. Lens ellen — egy győzelem, amely a legjobb hangulatban viszi a csapatot a(z) Stade Jean Bouin-ba. Most a(z) Ligue 1 idegenbeli feladata vár rájuk a(z) Stade Jean Bouin-ban.
Az elmúlt 6 hónapban Paris Saint Germain 16 mérkőzést nyert, 1 döntetlent játszott és 4 vereséget szenvedett — összesen 21 mérkőzésen. Idegenben 7 győzelmet arattak 9 vendégmérkőzésen és 2 vereséget szenvedtek. Ebben az időszakban 49 gólt szereztek — mérkőzésenkénti átlag: 2.33 — és 16 gólt kaptak.
Paris Saint Germain legutóbbi 21 mérkőzése érdekes képet fest. 49 gólt szereztek (2.33 mérkőzésenkénti átlag) és 16 gólt kaptak (0.76 mérkőzésenkénti átlag). Idegenben 7 győzelmet arattak, döntetlent játszottak és 2 vereséget szenvedtek 9 vendégmérkőzésen — ez fontos kontextust nyújt ehhez az idegenbeli feladathoz a(z) Stade Jean Bouin-ban.
Stats per Game
Paris FC
Paris Saint Germain
Goals scored
Corners
Fouls
Saves
Ligue 1
Ligue 1 Standings
| # | Team | Played | Különbség | Pontok |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain Away | 32 | 44 | 73 |
| 2 | R.C. Lens | 32 | 29 | 67 |
| 3 | Lille OSC | 33 | 17 | 61 |
| · · · 6 places · · · | ||||
| 10 | Toulouse FC | 33 | 1 | 44 |
| 11 | Paris FC Home | 33 | -4 | 41 |
| 12 | Stade Brestois | 33 | -12 | 38 |
Last Meetings
Január 4, 2026
Paris Saint Germain
Paris FC
Paris FC
2-1
Form Trend – Points per Game (Last 5 Matches)
■ Paris FC
■ Paris Saint Germain
Paris FC vs Paris Saint Germain szakértői tipp
A derbyk sokszor felülírják a logikát — de a(z) Ligue 1-párharcban az adatok meggyőző történetet mesélnek. AI modellünk nem rivalizálás alapján választ favoritet — csak adatok alapján. És Paris FC és Paris Saint Germain derbyjéhez az adatok Paris Saint Germain derby-győzelmére mutatnak és az idegenben való minőség bizonyítására — a vendégek a statisztikai favorit ebben a helyi párban — 51%-os valószínűség, 1.38 odds a(z) Sportuna-nál. Legjobb tippünk minden elérhető piacon: „Handicap 1.5" — 71%-os valószínűség, 1.91 odds a(z) Winmega-nál.Legjobb tip Paris FC +1.5 gólszám1.91Tét megtételeFogadási tippjeink és prognózisaink statisztikai adatokon, formamutatókon és AI-alapú elemzésen alapulnak. Ezek az információk kizárólag szórakoztatási és tájékoztatási célokat szolgálnak — nem minősülnek pénzügyi tanácsadásnak. A(z) Ligue 1 mérkőzéseire vonatkozó odds-ok az írás időpontjában érvényes értékek, és változhatnak. A felelősségteljes szerencsejáték alapelveinek betartását minden esetben ajánljuk. Ha úgy érzed, hogy a fogadás problémát okoz számodra, kérj segítséget.





R.C. Lens
Lille OSC
Toulouse FC
Stade Brestois












