Kiesési küzdelem -én a(z) Ligue 1-ban — OGC Nice és FC Metz találkozik a(z) Allianz Riviera-ban, kezdőrúgás -kor. Két csapat, amelynek égető szüksége van a pontokra. OGC Nice (16.) az elmúlt 6 hónapban 2 győzelmet aratott 21 mérkőzésen és mérkőzésenkénti átlagban 0.95 gólt szerzett. FC Metz (18.) ugyanebben az időszakban 17 gólt szerzett és 45 gólt kapott. Számítási modellünk 44%-ot számít hazai sikerre — OGC Nice saját pályán erősebb érvekkel rendelkezik és minden centimétert megharcol felé.
Legjobb fogadási tippjeink a(z) Ligue 1 34. fordulójához
Gólszám kevesebb/mint 2,5kevesebb 2.5 gólszám54%2.39·Sportuna
Háromesélyes fogadásOGC Nice44%1.37·22bet
★ Legjobb tipLegjobb tipFC Metz +1.5 gólszám79%1.90·Millioner
Statisztikai elemzésen alapuló előrejelzések.
Mindkét csapat szerez gólt - Igen/NemIgen 50% · Nem 50%Handicap -1.5OGC Nice -1.5 gólszám 21% · FC Metz +1.5 gólszám 79%Handicap 2,5OGC Nice +2.5 gólszám 97% · FC Metz -2.5 gólszám 3%Gólszám kevesebb/mint 2,5mint 2.5 gólszám 46% · kevesebb 2.5 gólszám 54%Háromesélyes fogadásOGC Nice 44% · X 27% · FC Metz 29%Pontos eredmény1-113%1-011%2-19%
Melyik csapat nyeri a meccset és ?

X

Legjobb elérhető odds-ok OGC Nice vs FC Metz mérkőzéshez -én
ValószínűségOGC Nice44%Döntetlen27%FC Metz29%
1.304.9010.25Utoljára frissítve:
1.365.007.00Utoljára frissítve:
1.324.546.86Utoljára frissítve:
1.304.9010.25Utoljára frissítve:
1.365.007.00Utoljára frissítve:
1.324.546.86Utoljára frissítve:Hogyan állnak egymáshoz képest? Részletes teljesítményelemzés mindkét csapatról
OGC Nice forma
Last 5 games
LDDDD
OGC Nice legutóbbi tétmérkőzése a(z) AJ Auxerre ellen volt — egy mérkőzés, amelyet elveszítettek (2 - 1). Egy vereség, amelyet mindenképpen jóvá akarnak tenni — az utazás a(z) Allianz Riviera-ba lehetőséget kínál erre.
Az elmúlt 6 hónapban OGC Nice 21 tétmérkőzésen szerepelt — 2 győzelemmel és 11 vereséggel. Hazai mérlegük ebben az időszakban győzelmet és 4 vereséget mutat 10 hazai mérkőzésen. Offenzíven 20 gólt szereztek, defenszíven 42 gólt kaptak.
Az utolsó 21 találkozón OGC Nice 20 gólt szerzett — mérkőzésenkénti 0.95 találat. Defenszíven 42 gólt kaptak. A(z) Allianz Riviera-ban ebben az időszakban győzelmet arattak 10 hazai mérkőzésen.
FC Metz forma
Last 5 games
LLDLL
FC Metz legutóbbi mérkőzése a(z) FC Lorient ellen 0 - 4-os végeredménnyel zárult. A vereség egyértelművé teszi a tennivalókat — idegenben jobban akarnak szerepelni. Most vendégként utaznak a(z) Allianz Riviera-ba erre a(z) Ligue 1-mérkőzésre -én.
Visszatekintve az elmúlt 6 hónapra: FC Metz győzelmet aratott 20 mérkőzésen — egy érték, amely az aktuális erősorrendet jól tükrözi. Idegenbeli útjain ebben az időszakban győzelmet arattak és 7 vereséget szenvedtek vendégmérkőzéseiken. Mérkőzésenkénti gólátlaguk 0.85 szerzett és 2.25 kapott gól — fontos kontextus a(z) Allianz Riviera-ban való vendégszereplés előtt.
Az utolsó 20 találkozón FC Metz 17 gólt szerzett — mérkőzésenkénti 0.85 találat. Defenszíven 45 gólt kaptak. Idegenbeli útjain ebben az időszakban győzelmet arattak 10 vendégmérkőzésből.
Stats per Game
OGC Nice
FC Metz
Goals scored
Corners
Fouls
Saves
Ligue 1
Ligue 1 Standings
| # | Team | Played | Különbség | Pontok |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 32 | 44 | 73 |
| 2 | R.C. Lens | 32 | 29 | 67 |
| 3 | Lille OSC | 33 | 17 | 61 |
| · · · 11 places · · · | ||||
| 15 | AJ Auxerre | 33 | -12 | 31 |
| 16 | OGC Nice Home | 33 | -23 | 31 |
| 17 | FC Nantes | 33 | -23 | 23 |
| 18 | FC Metz Away | 33 | -44 | 16 |
Last Meetings
November 9, 2025
FC Metz
OGC Nice
OGC Nice
2-1
Január 27, 2024
OGC Nice
FC Metz
FC Metz
1-0
Október 7, 2023
FC Metz
OGC Nice
OGC Nice
0-1
Form Trend – Points per Game (Last 5 Matches)
■ OGC Nice
■ FC Metz
Szakértői fogadási tippünk OGC Nice vs FC Metz mérkőzéshez
Mindkét csapat mélyen a(z) Ligue 1 kiesési zónájában — a tét nem lehetne magasabb. AI elemzésünk legvalószínűbb eredményként OGC Nice döntő idegenbeli győzelmét adja meg és felszabadulást a közvetlen veszélyből — 44%-os valószínűséggel, legjobb odds: 1.37 a(z) 22bet-nál. Legjobb fogadási tippünk minden elérhető piacon: „Handicap -1.5" — 79%-os valószínűség, 1.90 odds a(z) Millioner-nál.Legjobb tip FC Metz +1.5 gólszám1.90Tét megtételeFogadási tippjeink és prognózisaink statisztikai adatokon, formamutatókon és AI-alapú elemzésen alapulnak. Ezek az információk kizárólag szórakoztatási és tájékoztatási célokat szolgálnak — nem minősülnek pénzügyi tanácsadásnak. A(z) Ligue 1 mérkőzéseire vonatkozó odds-ok az írás időpontjában érvényes értékek, és változhatnak. A felelősségteljes szerencsejáték alapelveinek betartását minden esetben ajánljuk. Ha úgy érzed, hogy a fogadás problémát okoz számodra, kérj segítséget.




Paris Saint Germain
R.C. Lens
Lille OSC
AJ Auxerre
FC Nantes













