Két Ekstraklasa-csapat, egy találkozó — Motor Lublin (10. hely) vs Cracovia Kraków (13. hely) -én a(z) Motor Lublin Arena-ban. Motor Lublin az elmúlt 6 hónapban 24 gólt szerzett 18 mérkőzésen — mérkőzésenkénti átlag: 1.33. Cracovia Kraków ebben az időszakban 2 idegenbeli győzelmet aratott és 4 vendéggólt szerzett. Prognózis modellünk 42%-os valószínűséget számít hazai győzelemre — Motor Lublin pályaelőnyből és aktuális erejéből profitál felé.
A legnépszerűbb fogadási tippek Motor Lublin vs Cracovia Kraków mérkőzéshez aktuális odds-szal
Gólszám kevesebb/mint 2,5kevesebb 2.5 gólszám65%1.97·Winmega
Háromesélyes fogadásMotor Lublin42%2.90·Winmega
★ Legjobb tipLegjobb tipkevesebb 2.5 gólszám65%1.97·Winmega
Mérkőzést megelőző statisztikák és elemzések.
Mindkét csapat szerez gólt - Igen/NemIgen 41% · Nem 59%Handicap -1.5Motor Lublin -1.5 gólszám 19% · Cracovia Kraków +1.5 gólszám 81%Handicap 2,5Motor Lublin +2.5 gólszám 98% · Cracovia Kraków -2.5 gólszám 2%Gólszám kevesebb/mint 2,5mint 2.5 gólszám 35% · kevesebb 2.5 gólszám 65%Háromesélyes fogadásMotor Lublin 42% · X 30% · Cracovia Kraków 28%Pontos eredmény1-015%1-113%0-012%
Melyik csapat nyeri a meccset és ?

X

Legjobb Motor Lublin vs Cracovia Kraków odds-ok a mérkőzés előtt
ValószínűségMotor Lublin42%Döntetlen30%Cracovia Kraków28%
2.863.402.34Utoljára frissítve:
2.753.502.30Utoljára frissítve:
2.583.102.37Utoljára frissítve:
2.863.402.34Utoljára frissítve:
2.753.502.30Utoljára frissítve:
2.583.102.37Utoljára frissítve:Teljesítményelemzés: Hogyan hasonlítanak egymáshoz a csapatok?
Motor Lublin forma
Last 5 games
WLLLD
Motor Lublin legutóbbi tétmérkőzése a(z) Wisła Płock SA ellen volt — egy mérkőzés, amelyet megnyertek (0 - 4). Egy győzelem, amely jelentősen megnövelte az önbizalmat a nehéz idegenbeli feladat előtt.
Az elmúlt 6 hónapban Motor Lublin 18 tétmérkőzésen szerepelt — 7 győzelemmel és 6 vereséggel. Hazai mérlegük ebben az időszakban 3 győzelmet és 2 vereséget mutat 9 hazai mérkőzésen. Offenzíven 24 gólt szereztek, defenszíven 22 gólt kaptak.
Az utolsó 18 mérkőzésén Motor Lublin összesen 24 gólt szerzett — mérkőzésenkénti átlag: 1.33. Defenszíven 22 gólt kaptak, ami mérkőzésenkénti 1.22 átlagot jelent. Hazai mérlegük ebben az időszakban 3 győzelmet mutat 9 hazai mérkőzésből.
Cracovia Kraków forma
Last 5 games
DDDLD
Cracovia Kraków legutóbbi mérkőzése a(z) Radomiak Radom ellen 0 - 0-os végeredménnyel zárult. A döntetlen miatt visszatekinthetnek az elveszített pontokra. Most vendégként utaznak a(z) Motor Lublin Arena-ba erre a(z) Ekstraklasa-mérkőzésre -én.
Visszatekintve az elmúlt 6 hónapra: Cracovia Kraków 3 győzelmet aratott 18 mérkőzésen — egy érték, amely az aktuális erősorrendet jól tükrözi. Idegenbeli útjain ebben az időszakban 2 győzelmet arattak és 3 vereséget szenvedtek vendégmérkőzéseiken. Mérkőzésenkénti gólátlaguk 0.78 szerzett és 1.17 kapott gól — fontos kontextus a(z) Motor Lublin Arena-ban való vendégszereplés előtt.
Az utolsó 18 mérkőzésén Cracovia Kraków összesen 14 gólt szerzett — mérkőzésenkénti átlag: 0.78. Defenszíven 21 gólt kaptak, ami mérkőzésenkénti 1.17 átlagot jelent. Idegenbeli mérlegük ebben az időszakban 2 győzelmet mutat 9 vendégmérkőzésből.
Stats per Game
Motor Lublin
Cracovia Kraków
Goals scored
Corners
Fouls
Saves
Ekstraklasa
Ekstraklasa Standings
| # | Team | Played | Különbség | Pontok |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznań | 32 | 15 | 56 |
| 2 | Górnik Zabrze | 32 | 7 | 50 |
| 3 | Raków Częstochowa | 31 | 8 | 49 |
| · · · 5 places · · · | ||||
| 9 | Legia Warsaw | 32 | 0 | 43 |
| 10 | Motor Lublin Home | 32 | -3 | 42 |
| 11 | Pogoń Szczecin | 32 | -3 | 41 |
| 12 | Piast Gliwice | 32 | -1 | 41 |
| 13 | Cracovia Kraków Away | 32 | -3 | 40 |
| 14 | Widzew Łódź | 32 | 0 | 39 |
Last Meetings
November 22, 2025
Cracovia Kraków
Motor Lublin
Motor Lublin
1-2
Április 26, 2025
Motor Lublin
Cracovia Kraków
Cracovia Kraków
0-1
Október 26, 2024
Cracovia Kraków
Motor Lublin
Motor Lublin
6-2
Form Trend – Points per Game (Last 5 Matches)
■ Motor Lublin
■ Cracovia Kraków
Motor Lublin vs Cracovia Kraków: Prognózis modellünk legjobb fogadási tippje ehhez a(z) Ekstraklasa-mérkőzéshez
Az adatok egyértelműen szólnak ennek a(z) Ekstraklasa 33. fordulóbeli mérkőzésnek a kapcsán. Előrejelző rendszerünk Motor Lublin hazai pályán való győzelmét értékeli legvalószínűbbnek — a pályaelőny döntő tényező 42%-os valószínűséggel — legjobb odds: 2.90 a(z) Winmega-nál. Legjobb értékfogadásunk minden piacon: „Gólszám kevesebb/mint 2,5" — 65%-os valószínűség és 1.97 odds a(z) Winmega-nál.Legjobb tip kevesebb 2.5 gólszám1.97Tét megtételeAz ezen az oldalon közzétett fogadási tippek és elemzések — köztük a(z) Motor Lublin vs Cracovia Kraków mérkőzés előzetese — kizárólag szórakoztatási célokat szolgálnak. AI-alapú statisztikai modellünk az elérhető adatok alapján számítja ki a valószínűségeket, azonban a futball eredendően kiszámíthatatlan. A feltüntetett odds-ok a(z) Winmega és más bukmékereknél az írás időpontjában érvényes értékek — fogadás előtt mindig ellenőrizd az aktuális szorzókat. A felelősségteljes fogadás mindig az első.




Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Legia Warsaw
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Widzew Łódź













