A(z) Gençlerbirliği Ankara és a(z) Samsunspor -n találkoznak majd, ahol mind a két csapat számára esszenciális értékkel bír majd a győzelem. A mérkőzés a(z) Eryaman Stadium-ban lesz megrendezve, ahol Gençlerbirliği Ankara lesz a hazai csapat, így nagy reményeket fűznek hozzájuk.
A legnépszerűbb fogadási piacok és tippek a meccs előtt.
Gólszám kevesebb/mint 2,555%mint 2.5 gólszám2.17Látogatás Háromesélyes fogadás49%Gençlerbirliği Ankara3.10Látogatás BetlabelLegjobb tip49%Gençlerbirliği Ankara3.10Látogatás Betlabel
Statisztikai elemzésen alapuló előrejelzések.
Mindkét csapat szerez gólt - Igen/Nem57%Igen 43%NemPontos eredmény11%1-110%2-19%1-2Handicap -1.526%Gençlerbirliği Ankara -1.5 gólszám 74%Samsunspor +1.5 gólszám
Handicap 2,597%Gençlerbirliği Ankara +2.5 gólszám 3%Samsunspor -2.5 gólszámGólszám kevesebb/mint 2,555%mint 2.5 gólszám 45%kevesebb 2.5 gólszámHáromesélyes fogadás49%Gençlerbirliği Ankara24%X27%Samsunspor
Kiemelkedő Gençlerbirliği Ankara vs Samsunspor szorzók
ValószínűségGençlerbirliği Ankara +2.5 gólszám97%Samsunspor -2.5 gólszám3%
1.0310.00
1.0310.00 ValószínűségGençlerbirliği Ankara49%Döntetlen24%Samsunspor27%
3.053.202.40
3.103.202.38
2.833.022.24
3.003.142.38
2.903.102.41Utoljára frissítve:
3.083.252.46
3.003.102.30
3.003.102.35
2.903.002.40
2.843.252.38
3.053.202.40
3.103.202.38
2.833.022.24
3.003.142.38
2.903.102.41Utoljára frissítve:
3.083.252.46
3.003.102.30
3.003.102.35
2.903.002.40
2.843.252.38A(z) Gençlerbirliği Ankara és a(z) Samsunspor teljesítményének elemzése
Gençlerbirliği Ankara formaA legutóbbi mérkőzésén a Gençlerbirliği Ankara 4 - 3 eredménnyel zárt a(z) Trabzonspor elleni meccsen.Az előző 6 hónap folyamán a(z) Gençlerbirliği Ankara 5 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget hozott, ezzel is mutatva, hogy milyen kondícióban vannak jelenleg.Az elmúlt 10 meccs során a(z) Gençlerbirliği Ankara összesen 21 gólt szerzett, mely átlagosan 1.24 gólt jelent játékonként.
Samsunspor formaA(z) Samsunspor a(z) Göztepe S.K. ellen játszott legutóbbi meccsét 2 - 0 eredménnyel zárta.Az előző 6 hónap folyamán a(z) Samsunspor összesen 5 győzelmet és 9 veszteséget könyvelhetett el. Mindemellett a(z) Samsunspor 3 döntetlent is hozott.A(z) Samsunspor átlagosan 1.29 gólt szerzett 90 percenként az utolsó 10 mérkőzése során, s összesen 22 alkalommal talált be az ellenfél kapujába.
Utolsó találkozóSamsunsporGençlerbirliği AnkaraAugusztus 9, 20252-1Gençlerbirliği AnkaraSamsunsporMárcius 18, 20230-1
Szakértői tipp a(z) Gençlerbirliği Ankara és Samsunspor közötti rangadóra
Fociszakértőink erre a meccsre "Gençlerbirliği Ankara" eredményt tippelnek, mely 3.10 szorzóval érhető el a Betlabel fogadóirodánál. Ennek bekövetkezési valószínűsége jelenleg 49%.Legjobb tip Gençlerbirliği Ankara3.10Tét megtételeAz összes tippünk részletes elemzésen és szakértői tudáson alapszik, ugyanakkor írónk a személyes véleményüket is felhasználják egyes piacok pártfogolásához. Természetesen nem garantáljuk a fogadások sikerességét, azonban a tippjeink minden olyan szükséges információt biztosítanak ahhoz, hogy megítélhessük a főbb eseményeket. Mindig, minden körülmények között fontosnak tartjuk a felelősségteljes fogadást, az említett árak pedig az adott cikk megírásakor érvényesek. Ennek eredményeképpen a szorzók hajlamosak ingadozni, ezért a fogadók azt ajánlják, hogy a fogadás megtétele előtt mindig ellenőrizzék az árakat.
























